• NİTELİKLİ İŞGÜCÜNÜ

    BELGELENDİR

    Mesleki Yeterlilik Belgesi Sahibi Ol!
  • Bİİ BELGELENDİRME
    Sınava katılmak ve Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olabilmek için başvuru yapınız.
    BAŞVURU YAP

Biz, Ağaç İşleri (Mobilya) Lojistik ve Haberleşme Elektrik ve Elektronik sektörlerinde sınav ve belgelendirme yapıyoruz!

Bizler, uzman kadromuz ile belirtilen sektörlerde sınav ve belgelendirme faaliyetleri yürütüyoruz. Sınavlarda başarılı olan adaylara Mesleki Yeterlilik Belgesi veriyoruz.

ULAŞTIRMA SEKTÖRÜ

Mesleki Yeterlilik Belgesi

Taksi Şoförü, Servis Aracı Şoförü, Motosikletli Kurye ve Kamyon Şoförü ulusal yeterliliklerinde sınav başvurusu yapabilir ve belge sahibi olabilirsiniz.

MOBİLYA SEKTÖRÜ

Mesleki Yeterlilik Belgesi

Mobilya İmalatçısı Seviye 3 ve Mobilya İmalatçısı Seviye 4 ulusal yeterliliklerinde belge sahibi olmak için başvuru yapabilirsiniz.

ELEKTRİK & ELEKTRONİK SEKTÖRÜ

Mesleki Yeterlilik Belgesi

Elektrik Pano Montajcısı Seviye 3 ve Elektrik Tesisatçısı Seviye 3 ulusal yeterliliklerinde belge sahibi olmak için başvuru yapabilirsiniz.


A.B. Hibe Desteğinden Yararlanın

Servis Aracı Şoförü

Okul Servis Araçları Yönetmeliği ile zorunlu hale getirilen Servis Aracı Şoförü Mesleki Yeterlilik Belgesi'ne sahip olmak için AB Hibesi kapsamında sınav ücretleri karşılanabilmektedir.

Taksi Şoförü

Taksi Şoförü Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmak için hibe desteğinden faydalanın ve sınavlara katılın. Sınava katılıp belge sahibi olmak için başvuru yapın.

Motosikletli Kurye

Motosikletli Kurye Seviye 3 Mesleki Yeterlilik Belgesi ile mesleğini tescilleyin. Sınav ücretleri AB Hibesi desteği ile karşılanabilmektedir. Belge sahibi olmak için hemen başvuru yapın.

Kamyon Şoförü

Kamyon Şoförü mesleğinde belge sahibi olmak istiyorsanız hemen kaydolun. A.B. hibe desteğinden faydalanarak sınav ücretleri karşılanabilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Belgelendirme için Doğrudan Hibe-II kapsamında sınavlarda başarılı olarak MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanan kişilerin sınav ücretleri Doğrudan Hibe desteğinden karşılanacaktır.

bilgi edinmek için tıklayın

Belgeni al mesleğine ve geleceğine sahip çık ! Mesleki Yeterlilik Belgesi sahip olmak için hemen başvuru yapın